O firmie

Początki firmy INTEX sięgają 1992 roku. Zaczynaliśmy od współpracy z amerykańskim producentem oprogramowania, firmą Microdynamics. Po przejęciu Microdynamics przez Gerber Technology w 1994 roku, staliśmy się dystrybutorem pełnej gamy produktów Gerber Technology.

Gerber Technology jest pionierem i liderem w dziedzinie automatyzacji rozkroju dla przemysłu lekkiego. Pierwsze zautomatyzowane urządzenia krojcze zostały zbudowane ponad pół wieku temu. Najstarszy model cuttera Gerber Technology stanowi eksponat w Narodowym Muzeum Historii Amerykańskiej w Waszyngtonie D.C., co podkreśla rolę, jaką maszyny te odegrały w automatyzacji przemysłu lekkiego.

Oferowane przez nas produkty mają zastosowanie w branżach: odzieżowej, mebli tapicerowanych, materiałów kompozytowych, opakowań, przemysłu lotniczego, metalowej, maszynowej, samochodowej i wielu innych.

Nasza oferta jest adresowana zarówno do tradycyjnych firm rodzinnych, jak i wielkich korporacji. Współpracujemy z wieloma instytucjami edukacyjnymi, na systemach komputerowych uczą się uczniowie szkół średnich i zawodowych oraz studenci uczelni wyższych.

Silny i profesjonalny zespół pracowników, z których niektórzy pracują od początku istnienia Firmy.

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, własnym zapleczem serwisowym i magazynowym oraz niezbędnymi uprawnieniami. Dokładamy wszelkich starań do najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

Nasi pracownicy systematycznie biorą udział w szkoleniach z zakresu systemów komputerowych i serwisowania urządzeń Gerber Technology. Przekłada się to na fachową obsługę. Dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta i poprawność realizowanych inwestycji, zarówno pod względem projektowym, wykonawczym, jak i serwisowym.

Prowadzimy prezentacje systemów komputerowych i pokazy pracy maszyn.

Firma INTEX regularnie uczestniczy jako wystawca na licznych imprezach targowych w kraju i zagranicą. Należą do nich: DREMA Poznań, Meble Polska Poznań, INTERMIC(dawny INTERMASZ) Poznań, KOMPOZYT Expo Kraków, MACHTOOL Poznań, Reklama 360 Poznań, ProMaTap Łódź, TECHCONFEX Łódź, EMBAX-PRINT Brno. Ponadto wspólnie z Gerber Technology bierzemy udział wiodących imprezach targowych na całym świecie: INTERZUM, TEXPROCESS, JEC, CISMA.